Reklama
Reklama

"Kobiecym okiem" - wystawa fotografii Pań z ZGF Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na wystawę prac swoich członkiń ph. "Kobiecym okiem". Ekspozycja prezentuje wielokierunkowość zainteresowań autorek.

"To opowieść o otaczającej rzeczywistości widzianej przez pryzmat kobiecej duszy. Postrzeganie rzeczywistości jest przecież indywidualne, tak jak indywidualni są ludzie i zależy od stosunku do otoczenia, wrażliwości, temperamentu i postawy estetycznej. Wśród fotografujących pań są więc te, które obraz świata poddają czystej rejestracji, dokonując naturalnie wyboru motywu i czuwając nad kompozycją zdjęcia i te, które go przekształcają, aranżują, kreują zgodnie z własna koncepcją" - czytamy w opisie wystawy.

Uczestniczki wystawy: Aleksandra Baranowicz, Agnieszka Bekier, Magda Cios, Elżbieta Gnyp, Agnieszka Jakubowska, Anna Jakubowska, Ewa Marszalec, Alina Ostasz, Katarzyna Sachajko i Elżbieta Saczuk.

Otwarcie wystawy w najbliższy piątek (08.03) o godz. 17.00 w Morandówce (Zamość ul. Stanisława Staszica 25 /I piętro/).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us