Reklama
Reklama

IV Festiwal Piosenki Patriotycznej. Zapraszamy do udziału Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zapraszamy do udziału w IV Festiwalu Piosenki Patriotycznej "Nasze Małe Ojczyzny". Wydarzenie odbędzie się 29 marca, zgłoszenia przyjmowane będą do 20 marca.

"Pieśni patriotyczne stanowią piękną lekcję polskiej historii. Potrafią nas wzruszyć do łez i obudzić jakąś szlachetną część naszej natury. W Polsce powstały wspaniałe pieśni patriotyczne, które poprzez pokolenia zagrzewały nas do walki. Pieśni te były i są symbolem odwagi, męstwa i patriotyzmu. Mamy nadzieję, że zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli, nie zabraknie entuzjastów dobrej muzyki i śpiewu, co pozwoli nam się spotkać w bardzo licznym gronie. Serdecznie zachęcamy do współzawodnictwa tych, którzy mają ochotę sprawdzić swoje umiejętności wokalne. Jesteśmy przekonani, że udział w Festiwalu będzie dla Państwa wielką przygodą, możliwością zdobycia nowych doświadczeń oraz poznania ciekawych ludzi" - zachęcają organizatorzy z Zakładu Doskonalenia Zawodowego w Zamościu. 

Konkurs odbędzie się 29 marca w hali sportowej ZDZ w Zamościu. Początek o godzinie 10.00. Przewidziano atrakcyjne nagrody.

Poniżej publikujemy regulamin, kartę zgłoszenia oraz zgodę na przetwarzanie danych osobowych i wykorzystanie wizerunku:

Regulamin Festiwalu

Karta Zgłoszenia

Zgoda

Portal ezamosc.pl patronuje wydarzeniu medialnie.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us