Reklama
Reklama

"PADWA" - wystawa fotografii Janka Ciosa Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojska Grupa Fotograficzna zaprasza na wystawę fotografii Janka Ciosa "Padwa". Wernisaż odbędzie się w najbliższy piątek 1 marca.

Padwa, jedno z najstarszych miast północnych Włoch znana jest głównie z drugiego w kolejności założenia włoskiego uniwersytetu, na którym studiowali słynni Polacy oraz z bazyliki św. Antoniego. W Padwie studiował też założyciel miasta Zamość Jan Zamoyski, gdzie w 1563 roku otrzymał stanowisko rektora. Zamość też często nazywany jest „Padwą Północy”.

Jak wygląda Padwa współcześnie możemy przekonać się oglądając zdjęcia Janka Ciosa z Zamojskiej Grupy Fotograficznej Grupy Twórczej. Fotograf, dziennikarz, podróżnik, miłośnik gór i zdobywca kilku 5-cio tysięczników. Wystawiał swoje prace w Galerii Fotografii ,Ratusz" i Galerii Fotografii w CKF Stylowy. Uczestniczył w kilkunastu wystawach zbiorowych ZGF GT. Publikował swoje zdjęcia w regionalnej prasie.

Wernisaż odbędzie się 1 marca o godzinie 17:00 w Casa Mia Ristorante w Galerii Revia Park.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us