Reklama
Reklama

Hrubieszów: Przyjechał do komendy taksówką, nie zapłacił za kurs

Mężczyzna wyszedł z budynku komendy i uciekł w kierunku pobliskiego osiedla nie płacąc za kurs w taksówce, foto: Policja Mężczyzna wyszedł z budynku komendy i uciekł w kierunku pobliskiego osiedla nie płacąc za kurs w taksówce, foto: Policja

Do hrubieszowskiej komendy zgłosił się mężczyzna, który miał stawić się na dozór. Jak się okazało, 33-latek nie zapłacił za kurs taksówkarzowi, który go przywiózł. Teraz mężczyzna odpowie za wykroczenie.

Jak informują policjanci, przed budynek hrubieszowskiej komendy podjechała taksówka. Dyżurny policji zauważył w kamerze monitoringu znanego mu 33-latka, który wysiadał z pojazdu. Mężczyzna jest znany policji i przyjechał aby stawić się na dozór.

Okazało się, że jego obecność tego dnia nie była obowiązkowa. Na dozór powinien stawić się dzień później. Mężczyzna wyszedł z budynku komendy i uciekł w kierunku pobliskiego osiedla nie płacąc za kurs w taksówce.

Kierowca pojazdu powiadomił policję. Jak się okazało 33-latek miał zapłacić za przejazd 15 zł. Policjanci sporządzą wniosek do sądu o ukaranie mężczyzny. Za wyłudzenie przejazdu środkiem lokomocji grozi kara aresztu, ograniczenia wolności lub grzywna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us