Reklama
Reklama

"Droga" - wystawa członków Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego Wyróżniony

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojska Grupa Fotograficzna i Zamojski Dom Kultury zapraszają na wystawę "Droga" członków Białostockiego Towarzystwa Fotograficznego. To dokumentalny przekaz o szerszym wymiarze niż potoczne rozumienie tego pojęcia.

"Droga to często alegoria, na której ludzie codziennie odciskają swoje piętno, z którą nieustannie splatają się ich losy i rodzi się pytanie o przyszłość człowieka. Patrząc na drogę, oceniamy też przeszłość: czy żyliśmy w zgodzie z naturą oraz zdobywanym bezustannie doświadczeniem i kształtowanymi w jego wyniku przekonaniami. A trzeba niekiedy podejmować trudne decyzje podczas naszej codziennej egzystencji, trzeba być lub nie być obecnym." - informują organizatorzy.

Przedstawione na wystawie obrazy realistyczne ukazują nieustannie zmieniający się świat zewnętrzny, który istnieje w rzeczywistości w sposób zgodny z naszą obserwacją życia. Główna rola takich zdjęć to utrwalenie w pamięci tego, co wkrótce zniknie z naszego krajobrazu.

Uczestnicy wystawy :
Andrzej Alicki, Jarosław Bierć, Ewa Bijak, Radosław Ciepłucha, Kazimierz Jankowski, Krzysztof Kadziewicz, Wiesław Korycki, Zuzanna Kościuszko, Ewa Parfieniuk, Małgorzata Pawelczyk, Agnieszka Pilecka, Zbigniew Sadowski, Joanna Sawicka, Marek Tomaszuk, Cezary Werpachowski i Czesław Zdanowicz.

Otwarcie wystawy zaplanowano na 25 stycznia w Zamojskim Domu Kultury. W wernisażu wezmą udział członkowie BTF: Ewa Bijak, Krzysztof Kadziewicz, Wiesław Korycki,
Joanna Sawicka i prezes BTF Czesław Zdanowicz. Początek o godzinie 18.00.

Wystawa czynna będzie do 25.02.2019.

2 komentarzy

 • głos
  głos czwartek, 17 styczeń 2019 15:45 Link do komentarza

  co mnie obchodzi jakis Białystok? to juz nie mozna bylo zrobic zamojskiej grupy fotograficznej wystawy? w koncu na cos idą te składki

 • sluch
  sluch czwartek, 17 styczeń 2019 21:10 Link do komentarza

  mało ci?
  może chociaż to będzie dobre

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us