Logo
Wydrukuj tę stronę

Śpiewak w Bibliotece

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Biblioteka Pedagogiczna w Zamościu gościła 3 stycznia Katarzynę Śpiewak, autorkę i ilustratorkę książek dla dzieci. W spotkaniu uczestniczyli uczniowie klasy pierwszej i czwartej Szkoły Podstawowej nr 7 im. Adama Mickiewicza w Zamościu.

Katarzyna Śpiewak przybliżyła uczestnikom spotkania swój warsztat pracy, opowiedziała o sztuce pisania i ilustrowania książek oraz o okolicznościach powstania jej pierwszej książki pt. „Choinka”. Następnie cytowała fragmenty swoich książek: „Co robią choinki po świętach?” i „Cosiowa tajemnica” oraz prezentowała wykonane do nich ilustracje. Uczniowie zadawali autorce liczne pytania dotyczące jej twórczości literackiej, m.in. kiedy zaczęła pisać książki, skąd czerpie literackie pomysły do swoich książek, jak powstają ilustracje do jej książek?…

Wszyscy uczestnicy spotkania mieli możliwość zakupu książek Katarzyny Śpiewak i otrzymania autografu autorki.

IMG_1131.JPG IMG_1133.JPG IMG_1135.JPG

IMG_1139.JPG IMG_1144.JPG IMG_1151.JPG


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl