Reklama
Reklama

"Upostaciowiona" i "Konstrukcja pejzażu a uczucia tożsame"

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Aż dwa wydarzenia odbędą się dzisiaj (5 stycznia) w Galerii 77 (Hotel 77, ul. L. Zamenhofa 7) w Zamościu. To wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa, rysunku i fotografii "Upostaciowiona" oraz wystawa malarstwa Beaty Sadowskiej "Konstrukcja pejzażu a uczucia tożsame".

"Upostaciowiona – Atina 007 PLUS" – na godzinę 19:00 zaplanowano wernisaż wystawy zbiorowej malarstwa, rysunku i fotografii, na której zaprezentują się następujący artyści Atiny i rozpoznawalni w Zamościu twórcy fotografii:
Karol Barton (Kraków)
Elżbieta Chodorowska (Częstochowa)
Urszula Chodorowska (Łódź)
Karolina Gołczyk (Wrocław)
Anita Grobelak (Częstochowa)
Małgorzata Kania (Katowice)
Altea Leszczyńska (Częstochowa)
Rozalia Nowak (Poznań)
Marian Panek (Częstochowa)
Beata Sadowska - Petryczka (Częstochowa)
Waldemar Siatka (Zamość)
Izabella Sowier – Kasprzyk (Częstochowa)
Joanna Sidorowicz (Częstochowa)
Dariusz Szopa (Zamość)
Jolanta Winiszewska (Częstochowa)

Tego samego wieczoru zaprezentowana będzie również wystawa malarstwa Beaty Sadowskiej "Konstrukcja pejzażu a uczucia tożsame", to także o godz. 19.00.

Beata Sadowska tworzy w Częstochowie. W 2008 roku ukończyła Liceum Plastyczne w Państwowym Zespole Szkół Plastycznych im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie - dyplom z malarstwa, rysunku, ceramiki, historii sztuki. W 2012 obroniła dyplom licencjacki- kierunek Malarstwo sztalugowe w pracowni prof. Włodzimierza Kuleja, specjalizacja Scenografia w pracowni dr Mariana Panka na wydziale Wychowania Artystycznego Akademii Jana Długosza w Częstochowie. W 2013 obrona pracy magisterskiej z Malarstwa sztalugowego pracownia prof. Włodzimierza Kuleja z wyróżnieniem oraz obrona specjalizacji Malarstwo w architekturze i urbanistyce- restauracja pomieszczenia w stylu neoklasycystycznym (współtwórca), Pałac Pieśni i Tańca "Śląsk" im. Stanisława Hadyny w Koszęcinie z wynikiem bardzo dobrym. W 2013 roku zakończenie studiów podyplomowych, obrona pracy z oceną bardzo dobrą, kierunek: Terapia pedagogiczna z arteterapią. W 2014 roku obrona pracy dyplomowej z Przygotowania pedagogicznego- studia podyplomowe. Zajmuje się artystycznym malowaniem wnętrz oraz pracą jako arteterapeuta z młodzieżą z dysfunkcjami, wykluczeniem społecznym, uzależnieniami oraz niepełnosprawnościami.

Prowadzi Stowarzyszenie Yes. I can i jest członkiem grupy artystycznej Atina. Ma na swoim koncie uczestnictwo w kilkunastu wystawach zbiorowych, pokonkursowych, poplenerowych, indywidualnych.

1 komentarz

  • observer
    observer niedziela, 06 styczeń 2019 07:11 Link do komentarza

    byłem, widziałem. fajne, brawo Olu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us