Reklama
Reklama

Zamość: Koncert kolęd i pastorałek

Chór Ziemi Zamojskiej "Contra", foto: archiwum, materiał poglądowy Chór Ziemi Zamojskiej "Contra", foto: archiwum, materiał poglądowy

Chór Ziemi Zamojskiej "Contra" i 3 Batalion Zmechanizowany w Zamościu zapraszają na 9 Roztoczański Koncert Kolęd i Pastorałek. Wydarzenie odbędzie się w najbliższy weekend w Klubie Batalionowym w Zamościu i w Katedrze Zamojskiej. Wstęp wolny.

Sobotni (29 grudnia) koncert rozpocznie się o godzinie 17:00. Wystąpią: chór "Noster" z parafii pw Św. Bartłomieja w Goraju (dyrygent Diana Adamska), Chór Ziemi Zamojskiej "Contra" (dyrygent Katarzyna Wasilewska), Zespół OHP - Sextet Chilli Queentet, młodzież działająca przy Klubie Batalionowym (przygotowanie Katarzyna Beda).

Dzień później (30 grudnia), w Katedrze Zamojskiej, wystąpi Lubelska Federacja Bardów i Chór Ziemi Zamojskiej "Contra". Koncert rozpocznie się o 19:00. 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us