Logo
Wydrukuj tę stronę

ZDK zaprasza na Debiut

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Literackim Debiut. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych autorów – uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz studentów z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.

Na konkurs należy nadesłać: dwa wiersze, prozę (do 3 stron rękopisu lub maszynopisu, np. fragment – opowiadania, bajki, reportażu, eseju), wlepkę (projekt nalepki zawierający tekst i grafikę, np. rysunek, fotomontaż, zdjęcie).

Tematyka prac konkursowych jest dowolna, udział można wziąć w jednej, jak też we wszystkich kategoriach.

Prace podpisane godłem (pseudonimem) i powielone w trzech egzemplarzach, wraz z dołączoną kopertą zawierającą dane autora: imię, nazwisko, wiek, adres e-mail, nazwą szkoły – trzeba przesłać do końca 2018 roku na adres: Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość, z dopiskiem „Debiut” na kopercie.

Uczestnicy otrzymają zaproszenie na rozstrzygnięcie konkursu i zajęcia integracyjno-literackie prowadzone przez debiutantów z lat ubiegłych. Wydarzenie zaplanowano na 2 lutego o godz. 12.


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl