Reklama
Reklama

ZDK zaprasza na Debiut

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza do udziału w Konkursie Literackim Debiut. Przedsięwzięcie skierowane jest do młodych autorów – uczniów szkół podstawowych, gimnazjalnych, średnich oraz studentów z powiatów: zamojskiego, biłgorajskiego, hrubieszowskiego i tomaszowskiego.

Na konkurs należy nadesłać: dwa wiersze, prozę (do 3 stron rękopisu lub maszynopisu, np. fragment – opowiadania, bajki, reportażu, eseju), wlepkę (projekt nalepki zawierający tekst i grafikę, np. rysunek, fotomontaż, zdjęcie).

Tematyka prac konkursowych jest dowolna, udział można wziąć w jednej, jak też we wszystkich kategoriach.

Prace podpisane godłem (pseudonimem) i powielone w trzech egzemplarzach, wraz z dołączoną kopertą zawierającą dane autora: imię, nazwisko, wiek, adres e-mail, nazwą szkoły – trzeba przesłać do końca 2018 roku na adres: Zamojski Dom Kultury, ul. Partyzantów 13, 22-400 Zamość, z dopiskiem „Debiut” na kopercie.

Uczestnicy otrzymają zaproszenie na rozstrzygnięcie konkursu i zajęcia integracyjno-literackie prowadzone przez debiutantów z lat ubiegłych. Wydarzenie zaplanowano na 2 lutego o godz. 12.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us