Reklama
Reklama

II Festiwal Pieśni Maryjnej i Religijnej w Lipsku - ruszyły zapisy

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Można się już zgłaszać do II Festiwalu Pieśni Maryjnej i Religijnej w Lipsku. Wydarzenie odbędzie się w niedzielę, 21 maja. Ilość wykonawców jest ograniczona, decyduję kolejność zgłoszeń.

 - Nie ważne ile ma się lat, jeśli ktoś dobrze śpiewa solo lub w zespole, a w repertuarze ma pieśni maryjne i religijne, to może uda mu się pokazać swój talent na festiwalowej scenie. Zapraszamy zespoły i solistów w każdym wieku, śpiewających w ramach działalności szkół, scholi, ośrodków kultury, parafii, stowarzyszeń. Chcemy, aby "oferta" festiwalu objęła wykonawców wielu pokoleń - zarówno seniorów i dorosłych, jak też młodzież i dzieci (wykonawcę może zgłosić szkoła, bursa lub każda inna instytucja o profilu edukacyjnym, opiekuńczym, itp.) - zachęcają organizatorzy.

Uczestnicy muszą wypełnić kartę zgłoszeniową i dostarczyć ją do biura administracji Gminnego Ośrodka Kultury w Urzędzie Gminy Zamość, ul. Peowiaków 92 w Zamościu, pokój nr 26. Można też wysłać skan pocztą e-mail. Ilość miejsc jest ograniczona - organizator przewiduje zamknięcie listy zgłoszeń po zakwalifikowaniu 30 podmiotów wykonawczych, a o zakwalifikowaniu wykonawcy do konkursu decyduje przede wszystkim kolejność zgłoszeń.

Festiwal rozpocznie się nabożeństwem o godz. 12:00 w kościele p.w. św. Jana Chrzciciela w Lipsku. Przesłuchania konkursowe w ramach festiwalu zaplanowano w godzinach 13:30 ? 17:30 na terenach zielonych przy kościele. Każdy wykonawca ma limit 8 minut czasu scenicznego, w którym wykona dwie pieśni: maryjną i dowolną religijną. Więcej informacji znajduje się w regulaminie i na plakacie - dostępne na stronie gminy Zamość.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us