Reklama
Reklama

Narodowe Czytanie w Bibliotece Pedagogicznej [ZDJĘCIA]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

W miniony piątek (7 września) Szkoła Podstawowa nr 7 w Zamościu wspólnie z miejscową Biblioteką Pedagogiczną włączyła się w Narodowe Czytanie „Przedwiośnia” oraz wierszy patriotycznych w związku z obchodami 100-lecia Niepodległości Polski. Uczestnikami VII już edycji Narodowego Czytania byli: dyrektor, nauczyciele, rodzice i uczniowie "siódemki" oraz dyrektor i pracownicy biblioteki.

Podczas wydarzenia zaprezentowali się najmłodsi ucznowie, z pierwszych i drugich klas, śpiewając piosenki i recytując wiersze. Z patriotycznym repertuarem wystąpili również uczniowie klas VII i VIII oraz nauczyciele z „Siódemki”.

Gimnazjaliści i pracownicy Biblioteki Pedagogicznej przeczytali wybrane fragmenty „Przedwiośnia” S. Żeromskiego, a później wszyscy obejrzeli przygotowaną wystawę różnych wydań tej powieści.

Na zakończenie uczestnicy otrzymali do własnych książek pamiątkową pieczęć przygotowaną z okazji Narodowego Czytania przez Kancelarię Prezydencką.

zdjęcia: Waldemar Orzechowski (materiał nadesłany)

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us