Reklama
Reklama

Krzysztof Piskorski gościem 16. Zamojskich Spotkań z Fantastyką! Wyróżniony

źródło: https://www.facebook.com/PiskorskiKrzysztof/ źródło: https://www.facebook.com/PiskorskiKrzysztof/

Znamy już pierwszego gościa Zamojskich Spotkań z Fantastyką. Jest nim Krzysztof Piskorski. To pisarz zdobywający coraz większą popularność dzięki niezwykłej wyobraźni, zaskakującym fabułom oraz kreowaniu osobliwych światów.

Piskorski zderzał już historię wojen napoleońskich ze steampunkiem i fantastyką („Zadra”, 2009, 2010), jak również polską rewolucję przemysłową z kabałą i podróżami w czasie („Krawędź Czasu”, 2011). Jego ostatnie powieści były nominowane do nagrody literackiej im. Janusza Zajdla. Otrzymał ją ostatecznie za „Cienioryt” i „Czterdzieści i cztery”. Zdobywca złotych wyróżnień nagrody im. Żuławskiego , laureat europejskiej ESFS Encouragement Award.

Zamojskie Spotkania z Fantastyką wzorem lat ubiegłych zapraszają do Zamościa najbardziej poczytnych i utalentowanych pisarzy fantastyki. Jeśli czytasz fantastykę, interesujesz się literaturą, chciałbyś wysłuchać nie tylko spotkania z autorem, ale także przygotowanych przez niego ciekawych prelekcji nie może Cię zabraknąć na Zamojskim Konwencie.

1 komentarz

  • Mirek
    Mirek czwartek, 16 sierpień 2018 10:27 Link do komentarza

    Piskorski jest jedną z najjaśniejszych gwiazd polskiej fantastyki! Kurna muszę znaleźć czas na tę imprezę.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us