Reklama
Reklama

Szczebrzeszyn stolicą

foto: http://stolicajezykapolskiego.pl/ foto: http://stolicajezykapolskiego.pl/

Spotkania autorskie, warsztaty, koncerty, spektakle teatralne odbędą się w ramach tegorocznego festiwalu "Stolica Języka Polskiego - Szczebrzeszyn 2018". Wydarzenie rozpocznie się już 5 sierpnia, potrwa przez tydzień.

Jak czytamy na oficjalnej stronie festiwalu, to wydarzenie skierowane do odbiorcy, który w poszukiwaniu kulturalnych wydarzeń na najwyższym poziomie chętnie ucieka, podczas wakacyjnych podróży, do malowniczych i kameralnych miejsc. - W Szczebrzeszynie, jednym z najpiękniejszych miast Roztocza, nasi goście będą spędzać czas w towarzystwie wybitnych pisarzy, muzyków, aktorów i poetów, a nad wszystkim czuwać będzie duch Skamandrytów, patronów tegorocznej edycji imprezy - zachęcają organizatorzy.

Festiwal na jeden dzień (5 sierpnia) przeniesie się do Zamościa. W programie "dnia zamojskiego" m.in.: spotkanie z Pauliną Mikułą autorką vloga „Mówiąc inaczej”, blok „Zamość w literaturze- czyli dzieła literackie w interpretacji wybitnych polskich aktorów” i spotkanie autorskie z Anną Dziewit- Meller. Program poniżej.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us