Reklama
Reklama

Trwa zamojskie święto teatru

"Narkotyki" Teatr Odwrócony w Krakowie, foto: http://zlt.zdk.zamosc.pl "Narkotyki" Teatr Odwrócony w Krakowie, foto: http://zlt.zdk.zamosc.pl

Przed nami jeszcze sześć spektakli 43 Zamojskiego Lata Teatralnego oraz jedno wydarzenie specjalne – pokaz grupy warsztatowej Letnich Warsztatów Twórczych ( sobota, 7 lipca, godz.17.00 Zamojski Dom Kultury).

Wtorek, 3 lipca w Kazamacie Bastionu I przy ul. Bazyliańskiej będzie pod znakiem demonicznego Witkacego - o 18.00 super energetyczne „Narkotyki” Teatru Odwróconego z Krakowa, a o 20.00 czytanie „Pożegnania jesieni”. Czytać będą: Agata Buzek, Marcin Bartnikowski i Marcin Bikowski.

Wieczory środowy i czwartkowy (godz. 19.00) spędzimy w sali koncertowej Szkoły Muzycznej. Spotkamy się z Tuwimem, Sienkiewiczem, świetną muzyką i artystami.

W piątek ”Merylin Mongoł” w wykonaniu doskonałych aktorów z Białegostoku reżyserowanych przez „naszego” Mateusza Tymurę, a w sobotę, na finał cudowna letnia zabawa z Teatrem Muzycznym z Lublina.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us