Reklama

Piątki na planszy

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Piątki na Planszy to seria cotygodniowych spotkań organizowanych przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne Czerwony Smok przy wsparciu Zamojskiego Domu Kultury. Spotkania mają na celu zainteresowanie dzieci, młodzieży, a także osób dorosłych "grami bez prądu" - zyskującymi coraz większą popularność "planszówkami", ale też grami karcianymi oraz figurkowymi.

- W czasie spotkań uczestnicy będą mogli zagrać w ponad sto różnych tytułów, rozwijających umiejętności logiczne i strategiczne, a także wziąć udział w turniejach z atrakcyjnymi nagrodami oraz, przede wszystkim, miło i aktywnie spędzić czas - zachęcają organizatorzy. 

Spotkania będą miały miejsce 6, 13, 20 oraz 27 lipca w Zamojskim Domu Kultury od godziny 16.00. Projekt Piątki na Planszy jest współfinansowany przez Starostwo Powiatowe w Zamościu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us