Reklama
Reklama

Letnie Warsztaty Twórcze tylko dla dorosłych

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza dorosłych na Letnie Warsztaty Twórcze. Warsztaty prowadzone będą przez aktorów obecnych na Zamojskim Lecie Teatralnym.

-Od 23 czerwca do 7 lipca proponujemy naukę, zabawę, integrację, rozmowy, dyskusje oraz uczestnictwo w 43. ZLT. Wychodzimy naprzeciw osobom dorosłym aktywnym zawodowo, które na co dzień nie mają możliwości rozwijania swoich pasji (nie tylko teatralnych!). Poszukujemy osób chętnych do zawarcia nowych znajomości, wspólnej pracy warsztatowej oraz twórczego spędzania czasu wolnego - zachęca Katarzyna Figura z Zamojskiego Domu Kultury.

Projekt kierowany jest do osób z Zamościa i powiatu zamojskiego. Warsztaty są nieodpłatne. Informacje i karta zgłoszenia na naszej stronie www.zdk.zamosc.pl.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us