Reklama
Reklama

XV Zamojskie Spotkania z Fotografią

Plakat, foto: materiał nadesłany Plakat, foto: materiał nadesłany

Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne zaprasza na kolejne Spotkania z Fotografią. Wydarzenie odbędzie się w poniedziałek, 7 maja o godzinie 17:00 w Szkole Życia na zamojskiej starówce.

Zamojskie Spotkania z Fotografią to cykl otwartych spotkań organizowanych przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne od początku 2017 roku. Adresowane są do wszystkich osób interesujących się fotografią - dla tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją fotograficzną przygodę, jak i tych, którzy od wielu lat się nią zajmują. Podczas spotkań, które odbywają się w każdy pierwszy poniedziałek miesiąca, prezentowane są różne treści związane z fotografią. Mają miejsce pokazy fotografii, zarówno uznanych twórców oraz wszystkich chętnych osób zainteresowanych spotkaniami. Na spotkaniach można uzyskać poradę jak lepiej fotografować i zaplanować swój rozwój artystyczny, poznać sprzęt fotograficzny (historyczny i współczesny) oraz porozmawiać o publikacjach fotograficznych, które mają wpływ na kierunki rozwoju fotografii.

W programie najbliższego spotkania: Vivian Maier - niania i street photo, opowieści z czatowni - jak fotografować zwierzęta z ukrycia, prezentacje fotografii oraz książek fotograficznych, dyskusje o fotografii. 

Zapraszamy 7 maja - Szkoła Życia, ul. Bazyliańska 3/ul. Zamenhofa 9 - godz. 17:00!

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us