Reklama

Rusza MAK

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

20 kwietnia w Zamojskim Domu Kultury rusza MAK, czyli Młodzieżowy Art Kolektyw. Projekt przygotowany z myślą o młodzieży licealnej.

- Zapraszamy młodych ludzi, którzy zamiast siedzieć przed telewizorem wolą działać, poznawać nowych ludzi, poszerzać swoją wiedzę i rozwijać talent - piszą organizatorzy.

Projekt powstał z inicjatywy Diany Maciąg – instruktorki teatru i literatury ZDK, Patryka Pawelca – animatora i aktora oraz Joanny Bilskiej – Pawłowskiej z ZDK, którzy chcą pokazać miastu, że „Młodzi tu działają!”.

W ramach projektu (od kwietnia do grudnia) odbędzie się około 100 godzin warsztatów dla uczestników, spotkania z zaproszonymi animatorami kultury oraz opiekunami merytorycznymi, spotkania z psychologiem, wydarzenia plenerowe i co najważniejsze - samodzielne działania młodzieży.

Wszystko co młodzież stworzy w ramach MAK-u, zaprezentuje na "MAK Festival – Festiwalu Młodych w Zamościu", który zaplanowano na 15 grudnia.

Do udziału w projekcie zapraszane są osoby, w wieku 16-19 lat. Karta zgłoszenia dostępna na stronie Zamojskiego Domu Kultury www.zdk.zamosc.pl


Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us