Reklama

"Na pograniczu reklamy"

Na pograniczu reklamy, foto: materiał nadesłany Na pograniczu reklamy, foto: materiał nadesłany

Młodzieżowa Pracownia Fotografii Negatyw oraz prowadzona przez Zamojskie Towarzystwo Fotograficzne Galeria Fotografii Stylowy zapraszają na otwarcie wystawy fotografii pt. "Na pograniczu reklamy". Wernisaż odbędzie się 12 kwietnia (czwartek) w Galerii Fotografii Stylowy o godzinie 16:30.

Fotografia reklamowa – to dziedzina wykorzystywana do promocji produktów, rzeczy i usług za pomocą zdjęć. Mówiąc o zdjęciach produktowych mamy na myśli fotografie, które przedstawiają dany przedmiot w korzystny, bądź informacyjny sposób. Jak sama nazwa wskazuje, fotografia reklamowa ma na celu zachęcić odbiorcę do nabycia danego produktu.

Członkowie Pracowni Negatyw podczas warsztatów realizowali zagadnienia dotyczące fotografii produktowej, a ich efektem jest zbiorowy projekt artystyczny. Uczestniczą w nim: Diana Berdak, Eliza Chadaj, Alicja Dudzińska, Beata Kalinowska, Oliwia Kwiatkowska, Grzegorz Serafin, Krystian Strupieniuk, Fadi Zebdeh, Aleksandra Zuszman.

Młodzieżowa Pracownia Fotografii „Negatyw” przy Sp. Mieszkaniowej J. Zamoyskiego. Jako jedna z nielicznych placówek w Polsce oprócz fotografii cyfrowej zajmuje się klasyczną fotografią czarno-białą. W programie jest realizowana nauka nie tylko technik fotografii czarno – białej, ale i barwnej, w tym zakresy tematyczne jak: reportaż, reklama, moda, portret, fotografia przyrody, krajobrazu, makrofotografia i inne. Uczestnicy zajęć mają do dyspozycji nowoczesny sprzęt oświetleniowy, który pozwala doskonalić fotografię studyjną. Zapoznają się także z warsztatem pracy dziennikarza. Zajęcia pozwalają nie tylko realizować swoje zainteresowania, ale również dają podstawy tym osobom, które przygotowują się na studia fotograficzne i dziennikarskie. Pracownia była pomysłodawcą i organizatorem pięciu edycji Festiwalu Fotografii pt. „Zamojski Tydzień Fotografii Młodych”.

Pracownia istnieje od 2005 roku przy Spółdzielni Mieszkaniowej im. J. Zamoyskiego w Zamościu. Jej założycielem i instruktorem jest Andrzej Pogudz. Zajęcia odbywają w czwartki od 16.00 do 19.00 na ul. Zamoyskiego 18 (piwnica).

1 komentarz

  • przemyslenia
    przemyslenia środa, 11 kwiecień 2018 07:56 Link do komentarza

    ostatnio bylem na tej wystawie w zdk, minimalizm chyba, dla przykladu ktos zrobil zdjecia chleba albo filizanki kawy, od razu pomyslalem o tych wszystkich wrzucajacych zdjecia swojego jedzenia na facebooka, niestety taka fotografia do mnie nie przemawia, mozna bylo zrobic inne zdjecia na wystawe

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us