Reklama
Reklama

Spotkania z Kolęda i Pastorałką. Zgłoszenia do dzisiaj

MDK zaprasza na Spotkania z Kolęda i Pastorałką, foto: archiwum MDK MDK zaprasza na Spotkania z Kolęda i Pastorałką, foto: archiwum MDK

Młodzieżowy Dom Kultury im. K. Makuszyńskiego w Zamościu zaprasza zespoły i solistów, ze szkół i placówek oświatowych woj. lubelskiego do udziału w XVIII Spotkaniach z Kolędą i Pastorałką - Zamość 2018.

- Celem naszych działań jest kultywowanie zwyczaju kolędowania jako żywej tradycji bożonarodzeniowej, prezentacja dorobku artystycznego młodych artystów, integracja dzieci i młodzieży utalentowanej muzycznie, wymiana doświadczeń wśród nauczycieli i opiekunów oraz inspiracja do twórczych poszukiwań repertuaru - wylicza Agnieszka Bida z MDK. 

Zgłoszenia należy kierować na adres MDK ul. Kamienna 20, 22-400 Zamość lub na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 03.01.2018 roku. Wszelkie informacje dotyczące konkursu dostępne są na naszej stronie www.mdk.zam.pl.

Spotkania odbędą się 10 stycznia (środa) o godz. 8.30 w sali konferencyjnej MDK Zamość.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us