Reklama
Reklama

Dr Krzysztof Wojciechowski w Kresowym Zaścianku

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

"Działów nieprzemijające piękno" - to tytuł spotkania, które odbędzie się w najbliższą sobotę (04.11.) w Kresowym Zaścianku w Horyszowie. Na wędrówki bioregionalne zaprasza Krzysztof Wojciechowski.

- Powędrujemy lasami, debrami, stepami i polami. Poszukamy skowronków na polach i gąsiorków w … cierniowych koronach. Posłuchamy o czym szepczą stare drzewa i czego uczy nas niechciany grab. Sprawdzimy czy zasnęły już susły na Gliniskach i czy zleciały się uszatki w Łaziskach. Odwiedzimy stare cmentarze i wiosenne buczyny, Ujrzymy jak maluje działowe krajobrazy mróz-artysta a jak Pani Jesień. Usłyszymy dlaczego dom jest zawsze tylko jeden …- zachęcają organizatorzy.

Krzysztof Wojciechowski to przyrodnik, bioregionalista, publicysta, tłumacz i pracownik Zespołu Lubelskich Parków Krajobrazowych.

Spotkanie rozpocznie się o godz.17:00. Wstęp wolny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us