Reklama

Debiut w MDK

Wernisaż odbędzie się w najbliższy wtorek w MDK, foto: materiał nadesłany Wernisaż odbędzie się w najbliższy wtorek w MDK, foto: materiał nadesłany

"Debiut" - to tytuł wystawy Karoliny Mioduna, wychowanki zajęć fotograficznych Młodzieżowego Domu Kultury prowadzonych przez Andrzeja Szumowskiego. Wernisaż zaplanowano na 3 października.

- Według młodej artystki przedstawione obiekty są tak zwyczajne, że w pędzie codziennego życia stają się wręcz niezauważalne, jednak po zatrzymaniu zmuszają do zadumy i refleksji. Większość ludzi ma tendencję do zauważania wyłącznie tego, czego im brakuje. Rzadko doceniają to, co już mają. Przedstawione fotografie pozwalają nam spojrzeć na otaczający nas świat z innej perspektywy - informują organizatorzy. 

Wernisaż odbędzie się w najbliższy wtorek, o godz. 17.00 w Galerii Fotograficznej Młodzieżowego Domu Kultury w Zamościu "Na Poddaszu". To pierwsza, autorska wystawa Karoliny Mioduna.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us