Reklama

Rodzinny warsztat "Kreatywne pisanie"

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

Zamojski Dom Kultury zaprasza w najbliższą sobotę (16 września) rodzinne drużyny na warsztat dotyczący pisania książki rodzinnej. Składy mogą się zgłosić w dowolnej konfiguracji: mama-dziecko, mama-tata-dziecko, tata-dziecko-dziecko, babcia-wnuczek, itd.

W trakcie spotkania poruszone zostanie pojęcie książki artystycznej, będzie gra w słowa i skojarzenia. Uczestnicy uzyskają podpowiedzi, które mogą okazać się cenne podczas pisania wielopokoleniowej książki przygodowo-podróżniczej w ramach konkursu "Dziennik Podróży".

Wydarzenie rozpocznie się o 11.00 w Zamojskim Domu Kultury. Wstęp wolny. Obowiązują zapisy: telefoniczne 846392021, mailowe Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us