Reklama

Kościoły Starego Miasta. Wycieczka tematyczna po Zamościu

Uczestnicy zwiedzą kościoły Starego Miasta, fot. Szymon Łyciuk (archiwum) Uczestnicy zwiedzą kościoły Starego Miasta, fot. Szymon Łyciuk (archiwum)

W sobotę (16 września) odbędzie się przedostatnia w tym sezonie wycieczka tematyczna po Zamościu organizowana przez Zamojskie Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej. Uczestnicy zwiedzą kościoły Starego Miasta.

- Podczas zwiedzania uczestnicy zobaczą jak ulokowane były kościoły w układzie urbanistycznym Zamościa. Wejdą do wnętrz i zapoznają się z ich architekturą i wystrojem -informują organizatorzy.

Przypominamy, że obowiązują zapisy w biurach informacji turystycznej - Rynek Wielki 13 (parter ratusza) i ul. Łukasińskiego 2E (Luneta) lub pod numerami telefonów: 84/ 639 22 92 oraz 84/ 538 17 33. Wycieczka jest bezpłatna. 

Początek przy Fortecznym Centrum Informacji Turystycznej i Historycznej, ul. Łukasińskiego 2E o godzinie 11.00.

W październiku odbędzie ostatnia z tegorocznego cyklu wycieczek tematycznych organizowanych przez ZCITiH. Jej tematem będzie Bolesław Leśmian.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us