Reklama
Reklama

Sylwia Chutnik w Zamojskiej Biesiadzie Literackiej

Spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik autorką Jolanty, foto: materiał organizatora Spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik autorką Jolanty, foto: materiał organizatora

Książnica Zamojska zaprasza na pierwszą, po wakacyjnej przerwie, Zamojską Biesiadę Literacką. Gościem będzie Sylwia Chutnik, pisarka, dziennikarka i działaczka społeczna.

Spotkanie autorskie z Sylwią Chutnik odbędzie się w czwartek, 7 września o godz. 16.00 w Bibliotece Głównej Książnicy Zamojskiej (ul. Kamienna 20 w Zamościu). Autorka, trzykrotnie nominowana do Nagrody Literackiej Nike oraz laureatka Paszportu Polityki za 2008 r. w kategorii Literatura, będzie gościem, pierwszej po wakacyjnej przerwie Zamojskiej Biesiady Literackiej.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do udziału w spotkaniu (wstęp wolny) i rozmowy z twórczynią książek: Kieszonkowy atlas kobiet (2008), Dzidzia (2009), Cwaniary (2012), Jolanta (2015), Smutek cinkciarza (2016).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us