Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Oficjalne otwarcie hubu. Będzie radio ZET
Czwartek, 04 Kwiecień 2019, 14:00 - 17:00
Odsłon : 218
Utworzył szlyciuk

Na najbliższy czwartek, 4 kwietnia, zaplanowano oficjalne otwarcie centrum przesiadkowego przy ul. Peowiaków w Zamościu. Zamość odwiedzi Radio Zet w ramach akcji "Rowerowy kwiecień w Radiu ZET". Przy ul. Peowiaków powstanie ogólnodostępne rowerowe miasteczko. Wśród wielu zaplanowanych atrakcji przewidziano konkursy, w których będzie można wygrać nowoczesne rowery.

Dziennikarze Radia ZET wyruszyli w Polskę, zachęcając do aktywności rowerowych. W czwartek zawitają do Zamościa. Przy tzw. hubie komunikacyjnym w godzinach 14.00-17.00 mieszkańcy będą mogli zmierzyć się w konkursach, w których do wygrania będą rowery oraz gadżety radiowe. Ale to nie jedyna atrakcja przygotowana przez organizatorów. Osoby, które przyjadą na swoich jednośladach będą mogły zrobić za darmo podstawowy przegląd swojego sprzętu, poradzić się specjalistów, spróbować jazdy rowerem elektrycznym czy zobaczyć crash testy kasków rowerowych. Na najmłodszych czeka specjalna edukacyjna trasa, na której zapoznają się z przepisami ruchu drogowego.

Będzie to również okazja do spotkania się z dziennikarzami dobrze znanymi z anteny Radia ZET i podpatrzenia "radiowej kuchni".

Miejsce Centrum przesiadkowe przy ul. Peowiaków w Zamościu

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us