Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Ciężarówka Kinder Joy w Zamościu
Sobota, 20 Maj 2017, 10:00 - 19:00
Odsłon : 256
Utworzył szlyciuk

Kinder Joy zawita w sobotę, 20 maja do Zamościa. Na Rynku Wielkim pojawi się wielka, czerwona ciężarówka. Nie zabraknie emocji, licznych zabaw, konkursów i upominków. Atrakcje dostępne od 10.00 do 19.00, udział w tym rodzinnym wydarzeniu jest bezpłatny.

Wszystkim dzieciom, które chcą odkrywać i pielęgnować swoje pasje Kinder Joy udostępni 5 stref tematycznych. Będzie można ścigać się zdalnie sterowanymi samochodami, poczuć moc sportowej rywalizacji, nagrać swój własny teledysk, zostać konstruktorem zabawek, czy też sprawdzić swoje zmysły w konkursie kulinarnym. W każdej z tych stref na uczestników czekają inne zadania i możliwość zdobycia atrakcyjnych upominków oraz pamiątkowych dyplomów.

Niezależnie od wieku uczestników, nie lada atrakcją będą pokazy zdalnie sterowanych aut. To okazja, aby na specjalnie przygotowanym torze ścigać się wyścigowym modelem Mercedesa SLS AMG GT3. Ryku silników oraz mnóstwa wizualnych doznań należy szukać w strefie "zostań rajdowcem".

Natomiast w strefie "poczuj moc sportowej rywalizacji" można będzie m.in. sprawdzić celność i siłę swoich strzałów do bramki lub ścigać się z innymi rodzinami na unikanych, dwuosobowych nartach.

Pasjonaci muzyki powinni odwiedzić strefę "zagraj w teledysku". Dzięki specjalnym akcesoriom dzieci wcielą się w rolę jednej ze znanych gwiazd międzynarodowej sceny muzycznej. Mogą także stworzyć swój własny teledysk, aby później np. udostępnić go rodzinie czy znajomym.

"Zbuduj robota" - do tego zachęca kolejna strefa. Wśród atrakcji dzieci będą mogły same skonstruować swoje zabawki i kształty 3D a następnie pokolorować za pomocą specjalnych długopisów.

Wyśmienitą zabawę gwarantuje także wizyta w strefie "sprawdź swoje zmysły". Odkrywanie nowych smaków i zapachów bywa bardzo pasjonujące. Wielbiciele dobrej kuchni mogą wziąć udział w wyjątkowym konkursie, w którym będą musieli odgadnąć przedmiot kierując się jedynie np. dotykiem czy zapachem.

Miejsce Rynek Wielki w Zamościu

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us