Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Koncert Kapele Serc
Sobota, 20 Maj 2017, 17:00 - 19:00
Odsłon : 287
Utworzył szlyciuk

Już w sobotę, 20 maja o godzinie 17 w Zamojskim Domu Kultury odbędzie się koncert ?Kapele serc?. W czasie koncertu będzie prowadzona zbiórka pieniędzy na rzecz osób ze stwardnieniem rozsianym. W koncercie wezmą udział: Chór Ziemi Zamojskiej "Contra?, Zespół Tańca Nowoczesnego "Raptis" z MDK, Zespół "Druga młodość" i kabaret "Lodzia małomówna" ze Strzyżowa, Regina Iwan z Horodła, Zespół Pieśni i Tańca "Zamojszczyzna".

Akcja ?Kapele serc? została zainicjowana w 2009 roku przez Polską Sekcję CIOFF, organizację zrzeszającą zespoły ludowe w Polsce i spotkała się z dużym zainteresowaniem. Jej efektem było zorganizowanie wielu koncertów charytatywnych w całej Polsce na rzecz ludzi, organizacji i instytucji potrzebujących różnorodnej pomocy, a także organizujących i niosących pomoc.

Zamojski koncert odbędzie się już w najbliższą sobotę 20 maja w ZDK. Biletem wstępu będzie dobrowolna wpłata na rzecz Stowarzyszenia Osób ze Stwardnieniem Rozsianym w Zamościu. W czasie koncertu zostanie przeprowadzona licytacja rękodzieła artystycznego.

Miejsce Zamojski Dom Kultury

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us