Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Food Trucki w Zamościu
Od Piątek, 10 Sierpień 2018 -  12:00
Do Niedziela, 12 Sierpień 2018 - 20:00
Odsłon : 485
Utworzył szlyciuk

Food trucki przyjadą na zlot do Zamościa. W dniach 10-12 sierpnia zaparkują przed Pałacem Zamoyskich. - Kilkanaście najlepszych polskich food truck'ów raczyć będzie wasze podniebienia daniami z całego świata - informują organizatorzy.

Zlot food truck'ów organizowany jest w ramach imprezy „Zamość na okrągło”.

-W menu niemal 20 food trucków znajdzie się szeroki wachlarz smaków i aromatów. Podczas sierpniowego zlotu miłośnicy dobrego jedzenia znajdą klasyki street food'u. Nie zabraknie wszystkim znanych frytek belgijskich, popularnych burgerów, czy hot dogów. Amatorzy kuchni z odleglejszych zakątków świata będą mieli szansę spróbowania tradycyjnych dań meksykańskich, tureckich, węgierskich, włoskich, czy amerykańskich. Pojawią się także food truck'i serwujące nuggetsy, japońską zupę miłości - ramen, tortille z pysznymi dodatkami, azjatyckie bułeczki bao, jak również te, dogadzające łasuchom, m.in. z mini pączkami, kołaczami i aromatyczną kawą - wyliczają organizatorzy. 

Rynek Smaków potrwa przez trzy dni (10-12.08). W piątek i sobotę food truck'i będą dostępne od 12:00 do 22:00, a w niedzielę od 12:00 do 20:00. Na odwiedzających czeka nie tylko pyszne jedzenie, przygotowywane na miejscu. Wakacyjnego klimatu doda również muzyka grana codziennie przez DJ'a oraz koncerty, a przez cały czas trwania zlotu będzie można korzystać z dodatkowych atrakcji, przygotowanych w ramach wydarzenia muzyczno-motoryzacyjnego „Zamość na okrągło”.

Miejsce Parking przy Pałacu Zamoyskich

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us