Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Międzykulturowe obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości
Niedziela, 22 Kwiecień 2018, 12:00 - 14:00
Odsłon : 171
Utworzył szlyciuk

Młodzieżowa Rada Miasta Zamość 22 kwietnia organizuje "Międzykulturowe obchody 100 rocznicy odzyskania Niepodległości". W uroczystościach będzie uczestniczyło 13 uczniów z 6 krajów (Włochy, Tajlandia, Malezja, Turcja, Islandia, Dania).

Zagraniczni uczniowie przebywają w Polsce w ramach programu AFS Wymiany Międzykulturowe. Program daje możliwość poznania obcej kultury, nauki nowego języka oraz zdobycia doświadczenia poprzez mieszkanie w nowej rodzinie i uczęszczanie do szkoły za granicą. Wymiana kulturowa jest możliwością zbierania doświadczeń, które mają służyć rozwojowi młodego człowieka, poszerzaniu wiedzy, nawiązywaniu kontaktów, a także promocji Polski. Uczniowie, którzy przyjeżdżają do Zamościa są w trakcie programu 10-cio miesięcznego w różnych miastach Polski. Ich przyjazd do Zamościa ma na celu promocję miasta i Roztocza.

Wydarzenie odbędzie się na Rynku Wielkim. Zaplanowano: śpiewanie hymnu, tańczenie poloneza, quizy o Polsce i Zamościu, gry drużynowe,  prezentacje uczniów i wolontariuszy. Początek o godzinie 12.00, wydarzenie jest otwarte.

Miejsce Rynek Wielki w Zamościu

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us