Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Otwarcie Parku Parkour
Piątek, 20 Kwiecień 2018, 16:00 - 17:00
Odsłon : 219
Utworzył szlyciuk

Na 20 kwietnia zaplanowano oficjalne otwarcie Parku Parkour, który powstał na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3 w Zamościu. W programie pokaz grupy Stunt Movements, warsztaty parkour i trening. Początek o godz. 16.00.

Projekt pn. Budowa Parku Parkour zrealizowano w ubiegłym roku ze środków budżetu miasta, w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Park będzie służył do uprawiania: parkour, akrobatyki miejskiej oraz treningu kalinistycznego.

Obiekt powstał na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 3. Wybudowano plac do ćwiczeń sprawnościowych parkour wraz z ogrodzeniem i nawierzchnią trawiastą z syntetycznymi matami przerostowymi oraz zamontowano dwie lampy oświetleniowe. Koszt projektu to kwota 81 441,99 zł.

Inicjatorem projektu była grupa nieformalna Stunt Movements Zamość. Grupa swoimi pokazami wzbogacała różne wydarzenia na terenie miasta i współpracowała z Zamojskim Domem Kultury m.in. przy realizacji projektu pt. Stacja Kreatywna.

Miejsce Park Parkour w Zamościu

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us