Reklama
Reklama

Co? Gdzie? Kiedy?

Gala finałow 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego
Sobota, 19 Sierpień 2017, 20:00 - 22:00
Odsłon : 309
Utworzył szlyciuk

Zespół „Elektryczne gitary” będzie gwiazdą gali finałowej 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego „Spotkania z historią”. Przed koncertem poznamy zwycięzców konkursu festiwalowego. Gala odbędzie się 19 sierpnia 2017 o godz. 20:00 na Rynku Wielkim w Zamościu.

Elektryczne gitary to uznany na rynku muzycznym zespół, z wieloletnim stażem i ogromnym dorobkiem muzycznym i artystycznym. Ma na swoim koncie dwie płyty o tematyce historycznej. Płytę „Historia” zawierającą utwory nawiązujące do okrągłych rocznic wydarzeń historycznych, przypadających w 2010 roku, oraz płytę „Czasowniki”, zawierającą utwory nawiązujące do wydarzeń historycznych, których rocznice przypadały w 2016 r. Na występach zespołu bawią się zarówno ludzie młodzi, jak i nieco starsza publiczność. Występowali na wszystkich największych festiwalach, począwszy od Opola a na Woodstocku skończywszy.

Organizatorami 5. Zamojskiego Festiwalu Filmowego "Spotkania z historią" są: Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Miasto Zamość, TVP Historia. Wydarzenie jest współfinansowane ze środków: Centrum Kultury Filmowej „Stylowy” w Zamościu, Miasta Zamość, TVP Historia, PKP Linia Hutnicza Szerokotorowa, Perła – Browary Lubelski S.A., Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego.

Szczegółowe informacje: www.zamoscfilmfestival.pl. Na wszystkie wydarzenia festiwalu wstęp wolny

Miejsce Rynek Wielki w Zamościu

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us