Reklama
Reklama

Porzucony szczeniak na Kresowej

Patrol Straży Miejskiej uratował szczeniaka porzuconego w jednym z budynków przy ul. Kresowej w Zamościu. Zmarznięty i wygłodzony piesek na szczęście trafił pod dobrą opiekę.

Kawiak w BWA [ZDJĘCIA]

W Biurze Wystaw Artystycznych Galerii Zamojskiej można oglądać wystawę prac Tomasza Kawiaka pt. "Ślady". Wernisaż odbył się 18 stycznia. Zdjęcia z wydarzenia publikujemy poniżej.

Hrubieszów: Trwają poszukiwania Alberta Szumiły

W dalszym ciągu trwają poszukiwania Alberta Szumiły. Przypomnijmy, 18-latek zaginął w nocy z 7 na 8 stycznia. Sprawdzana jest rzeka Huczwa i jej okolica. Policja, po raz kolejny, apeluje do wszystkich posiadających informacje, które mogłyby pomóc w odnalezieniu zaginionego o pilny kontakt z Komendą Powiatową Policji w Hrubieszowie pod numerem telefonu 84-696-62-80 lub 112. 

O "mowie nienawiści" w zamojskich szkołach?

Radni Zamojskiej Koalicji Obywatelskiej zwrócili się do prezydenta miasta o przeprowadzenie w zamojskich szkołach lekcji dla uczniów na temat: "Jak reagować i w jaki sposób przeciwdziałać mowie nienawiści". Wniosek napisali w związku z tragicznym wydarzeniem, jakie miało miejsce w Gdańsku, gdzie podczas finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy został zamordowany prezydent Gdańska.

Mokre: 28-latek wpadł z podróbkami

28-letni obywatel Bułgarii usłyszy zarzuty wprowadzania do obrotu odzieży z podrobionymi zastrzeżonymi znakami towarowymi. Nielegalny towar oferował do sprzedaży na giełdzie w m. Mokre. Policjanci zabezpieczyli ponad 100 sztuk podrobionych bluz sportowych.

Tragiczny pożar w Nieliszu. Dwie osoby nie żyją

Zwęglone zwłoki 42-letniego mężczyzny i jego 66-letniej matki odkryli w nocy strażacy podczas akcji gaśniczej drewnianego domu w Nieliszu. Zgłoszenie o pożarze strażacy dostali o godzinie 21:29. Pożar był bardzo rozległy.

  • 1 komentarz
  • Czytany: 1440 razy

Zamość: Potrącenie pieszej

W piątek na ul. Partyzantów w Zamościu doszło do potrącenia kobiety na przejściu dla pieszych. Poszkodowana trafiła do szpitala. Na razie nie wiadomo w jakim jest stanie.

Warsztaty EduLab w Zamościu

W czwartek, 17 stycznia, w Państwowej Wyższej Szkole Zawodowej w Zamościu odbyły się bezpłatne warsztaty pn. „EduLab Meetups PWSZ Zamość”, organizowane przez Startup Academy i akcelerator eduLAB, we współpracy z Instytutem Nauk Ekonomicznych PWSZ w Zamościu.

Murem za Jurkiem - nowe graffiti w Zamościu

"Murem za Jurkiem" - takie graffiti pojawiło się na jednej ze ścian zamojskiego "Okrąglaka". Obraz stworzyła zamojska grupa "Stforky", po tym jak szef Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy Jerzy Owsiak ogłosił, że rezygnuje ze stanowiska.

Żałoba narodowa

Żałoba narodowa ogłoszona przez Prezydenta Polski Andrzeja Dudę ­będzie obowiązywała od piątku (18 stycznia) od godziny 17:00 do soboty (19 stycznia) do godziny 19:00. Na ten czas oświetlenie zamojskiego ratusza oraz iluminacje na Rynku Wielkim i klombie, zostaną wyłączone.

Subskrybuj to źródło RSS

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us