Logo
Wydrukuj tę stronę

Konkurs! Wygraj upominki od Recman

Nagrody to m.in.  perfumy Challneger oraz Black by Recman, foto: materiał nadesłany Nagrody to m.in. perfumy Challneger oraz Black by Recman, foto: materiał nadesłany

Mamy dla Was kolejny konkurs przygotowany wspólnie z marką Recman, z okazji szóstej rocznicy otwarcia lokalnego salonu tej marki. Do wygrania są perfumy Challenger oraz Black by Recman, a także krawat w eleganckim etui.

Zamojski salon firmy Recman, który mieści się przy ul.Lubelskiej 40, w Centrum Handlowym Revia Park świętuje dziś swoje 6 urodziny. Z tej okazji, wszyscy klienci mogą skorzystać ze zniżki 20% na cały nieprzeceniony asortyment w salonie.

Firma Recman – projektant i producent mody męskiej - ufundowała też prezenty dla Czytelników ezamosc.pl. To perfumy Challneger oraz Black by Recman, a także krawat w eleganckim etui. Nagrody trafią do autorów trzech najciekawszych odpowiedzi na pytanie Czego nie może zabraknąć w męskiej, świątecznej stylizacji? Swoją odpowiedź i uzasadnienie wpisz w komentarzu pod tekstem.

Konkurs trwa do środy, 13 grudnia, do godziny 23.59. Autorów najciekawszych odpowiedzi poinformujemy o wygranej we czwartek. Nagrody będą do odbioru w zamojskim salonie Recman.

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl