Reklama

Bezpłatne studia podyplomowe w Zamościu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Akademia Zamojska prowadzi rekrutację na bezpłatne kwalifikacyjne studia podyplomowe – etyka dla nauczycieli, finansowane ze środków Ministerstwa Edukacji i Nauki. Studia adresowane są do czynnych zawodowo nauczycieli, którzy chcą zdobyć kwalifikacje do nauczania przedmiotu etyka.

"Celem studiów jest wyposażenie absolwentów w kompleksową wiedzę, umiejętności oraz kompetencje społeczne do nauczania przedmiotu etyka na wszystkich etapach edukacji szkolnej. " - informuje uczelnia. "Program studiów obejmuje łącznie 475 godzin zajęć, w tym 135 godzin wykładów, 250 godzin ćwiczeń i 90 godzin praktyki zawodowej. Studia trwają 3 semestry. Realizowane będą w okresie od 09.2022 do 31.12.2023 r." - czytamy dalej w komunikacie. 

Uczelnia informuje, ze ma 25 miejsc.

O przyjęciu na studia decyduje kolejność zgłoszeń oraz spełnienie wymogów formalnych. Więcej informacji dotyczących kierunku oraz zasad rekrutacji znajduje się na stronie: www.akademiazamojska.edu.pl.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us