Reklama
Reklama

Naukowcy i praktycy w WSHE [ZDJĘCIA]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Czy nowe technologie są w stanie zastąpić liczną armię? Jak nowe technologie wpływają na możliwości bojowe wojska? Jak miasto Lublin i jak miasto Zamość wspiera innowatorów? Czy lubelskie to dobre miejsce do inwestowania dla firm z obszaru nowych technologii? - to tylko niektóre z tematów jakie były przedmiotem debaty w Wyższej Szkole Humanistyczno-Ekonomicznej im. Jana Zamoyskiego z siedzibą w Zamościu podczas konferencji, która odbyła się w dniach 13-14 maja 2022 r. Nowe technologie i ich wpływ na funkcjonowanie społeczeństwa i gospodarki.

Konferencja miała na celu integrację środowiska naukowego i biznesowego, a wśród panelistów pojawili się m.in. Bartłomiej Zając Prezes Zarządu Huty Stalowa Wola, płk Radosław Kudraj dowódca 18 Pułku Przeciwlotniczego w Sitańcu, Magdalena Stachyra Prezes Zarządu Lubelskiego Parku Naukowo Technologicznego, dr Mariusz Sagan Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta i Funduszy Zewnętrznych UM Lublin, Tomasz Kossowski Dyrektor Wydziału Rozwoju Miasta i Fundusz Zewnętrznych UM Zamość oraz pracownicy naukowi ASzWoj i WSHE w Zamościu.

Konferencji towarzyszyła wystawa sprzętu wojskowego produkowanego przez Hutę Stalowa Wola S.A. wiodącego producenta sprzętu wojskowego sektora obronnego.

Patronat honorowy na wydarzeniem sprawowali:
Prezydenta Miasta Zamość Andrzej Wnuk
Dziekan Okręgowej Izby Radców Prawnych w Lublinie dr hab. prof. Arkadiusz Bereza
Instytut Europy Środkowej

Współorganizatorem oraz partnerem wydarzenia był Instytut De Republica.

Poniżej zdjęcia z wydarzenia.

 

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us