Reklama

Zakład Pielęgniarstwa UPZ w ogólnopolskim badaniu naukowym

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

EAging_C - to tytuł projektu, w którym udział biorą wykładowcy i studenci Zakładu Pielęgniarstwa Uczelni Państwowej im. Szymona Szymonowica w Zamościu.

- Zakład Pielęgniarstwa UPZ i studenci III roku kierunku pielęgniarstwo naszej Uczelni biorą udział w wieloośrodkowym badaniu naukowym, dotyczącym analizy wpływu procesu kształcenia w obszarze pielęgniarstwa geriatrycznego na decyzję odnośnie podejmowania pracy w obszarze geriatrii przez absolwentów pielęgniarstwa – informuje dr n. med. Beata Biernacka, kierownik Zakładu Pielęgniarstwa Uczelni Państwowej w Zamościu.

Projekt jest zatytułowany EAging_C (z ang. Education and Attitudes toward Geriatric care: Impact for Nursing Graduates_Career decisions). W badaniach tych Zakład Pielęgniarstwa UPZ uczestniczy wspólnie z jednostkami z innych polskich ośrodków akademickich. Projekt jest realizowany we współpracy z badaczami z Zakładu Pielęgniarstwa Klinicznego Wydziału Nauk o Zdrowiu Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego oraz z Katedry i Kliniki Geriatrii Collegium Medicum im. Ludwika Rydgiera w Bydgoszczy Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us