Reklama
Reklama

W poniedziałek rusza elektroniczna rekrutacja do zamojskich przedszkoli

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

29 marca rozpocznie się nabór do miejskich przedszkoli. Podobnie jak w przypadku naboru do szkół podstawowych, potrwa do 30 kwietnia. Rekrutacja do przedszkoli miejskich i publicznych szkół podstawowych Miasta Zamość jest prowadzona z wykorzystaniem elektronicznego systemu naboru.

Szczegółowe informacje dotyczące zasad prowadzenia postępowania rekrutacyjnego dzieci na rok szkolny 2021/2022 zamieszczono na stronach internetowych poszczególnych placówek.

Rodzice kandydatów, wypełniający dokumenty o przyjęcie dziecka do przedszkola miejskiego lub szkoły podstawowej, mogą zrobić to na dwa sposoby:

1. elektronicznie: na stronie http://nabor.pcss.pl/zamosc, – należy wypełnić odpowiednie dokumenty w systemie informatycznym i po podpisaniu, dokumenty należy zeskanować lub zrobić zdjęcia a następnie można je wysłać elektronicznie, korzystając z nowej funkcjonalności systemu nabór, zgodnie z instrukcją zamieszczoną na stronie placówki. Komplet podpisanych dokumentów, należy dostarczyć do wybranej placówki,

2. w formie papierowej (formularze dostępne na stronie naboru, w przedszkolach miejskich i szkołach podstawowych) – należy wypełnić i po podpisaniu przez oboje rodziców złożyć w wybranej placówce.

Rodzice dzieci, uczęszczających do przedszkoli miejskich w Zamościu w roku szkolnym 2020/2021, zobowiązani są do złożenia deklaracji kontynuacji uczęszczania dziecka do przedszkola, aby ich dzieci mogły kontynuować wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2021/2022.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us