Reklama
Reklama

Uczeń “Siódemki” laureatem ogólnopolskiego konkursu

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Ogromny sukces odniósł uczeń Szkoły Podstawowej nr 7 w Zamościu w Ogólnopolskim Konkursie pod hasłem: „Z kredką i pędzlem w świecie finansów”. Karol Gajak zajął drugie miejsce.

Organizatorem konkursu „Z kredką i pędzlem w świecie finansów” była Fundacja Warszawski Instytut Bankowości w Warszawie, która od 5 lat prowadzi program “Bankowcy dla Edukacji Finansowej Młodzieży BAKCYL”.

W ramach programu uczniowie klas VIII wraz z nauczycielem “Wiedzy o społeczeństwie” uczestniczyli w lekcji z zakresu finansów i bezpieczeństwa w cyberprzestrzeni przy użyciu technologii webcast. Lekcja online „Bezpieczeństwo w cyberprzestrzeni” przeprowadzona została przez specjalistów sektora bankowego. Poruszała istotne kwestie związane z zagrożeniem występującym w cyberprzestrzeni. Przystąpili również do Europejskiego Quizu Finansowego. Uczestniczyli w wirtualnej wycieczce przygotowanej przez Warszawski Instytut Bankowości. Poznali historię, zadania i rolę kluczowych instytucji finansowych w Polsce, a także zagadnienia z zakresu finansów, w tym historię pieniądza, domowy budżet, płatności bezgotówkowe, bankowość internetową i mobilną oraz bezpieczeństwo korzystania z usług finansowych.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us