Kosmiczny konkurs dla uczniów!

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Fundacja SpaceShip we współpracy z ośrodkiem Europejskiej Agencji Kosmicznej zaprasza uczniów do konkursu. Nagrodą jest wyjazd do ośrodka European Space Security and Education Centre w Belgii.

Program edukacyjny dot. kosmosu skierowany do uczniów szkół średnich. W ramach pierwszego etapu osoby zainteresowane udziałem w programie, mają za zadanie przygotować pracę pisemną nt. „Gdzie powinna powstać pierwsza stała baza na Marsie i dlaczego?”. Prace można przesyłać do końca lutego. Szczegółowe zasady dot. uczestniczenia w programie, zasady przygotowania prac, w tym kryteria oceny znajdują się w regulaminie, na stronie programu http://spaceship.edu.pl/ii-edycja/.

Program jest niekomercyjny, a udział w nim jest całkowicie bezpłatny dla uczestników. Nagrodą jest wyjazd dla 3 najlepszych finalistów do ośrodka - European Space Security and Education Centre w Redu (Belgia).

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us