Reklama
Reklama

"Ekonomik" szykuje się na 100 urodziny. Szkoła szuka wspomnień

Szkoła Handlowa. 1934 r. źródło: Achiwum Państwowe w Zamościu Szkoła Handlowa. 1934 r. źródło: Achiwum Państwowe w Zamościu

W przyszłym roku zamojski "Ekonomik" skończy 100 lat. Przygotowania do obchodów zaczęły się już teraz. Placówka zbiera wspomnienia swoich absolwentów.

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu w 2021 będzie świętował 100-lecie swojego istnienia. 

- W związku z obchodami tego święta bardzo gorąco prosimy o dzielenie się z nami swoimi wspomnieniami z czasów szkolnej edukacji. Wspólnie planujemy wydanie pamiątkowej publikacji, w której umieścimy najciekawsze z nadesłanych prac. Zależy nam, żeby szczególnie zaangażowali się absolwenci, którzy pamiętają odległe czasy szkolne i dzięki temu są skarbnicą wiedzy dla najmłodszego pokolenia - napisała Kinga Nowicka z zamojskiego "Ekonomika".

Wspomnienia można przesyłać na adres mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 1 w Zamościu, popularnie zwany "Ekonomikiem", jest jedną z najstarszych szkół w mieście. Jego historię zapoczątkowała dwuklasowa męska Prywatna Szkoła Handlowa, założona w 1921 roku.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us