Reklama

Zamojskie przedszkola bez wakacji

Publikujemy harmonogram dyżurów poszczególnych zamojskich przedszkoli podczas wakacji, fot. Szymon Łyciuk (archwium) Publikujemy harmonogram dyżurów poszczególnych zamojskich przedszkoli podczas wakacji, fot. Szymon Łyciuk (archwium)

Podobnie jak w latach ubiegłych, tak i podczas tegorocznych wakacji przedszkola miejskie w Zamościu będą pełniły dyżury. W pierwszej połowie lipca (od 3 do 14) otwarte będą przedszkola numer: 2, 8 i 14. Od 17 do 28 lipca dyżurować będą ...

... placówki numer: 4, 7 i 10. W pierwszej połowie sierpnia (od 1 lipca do 11 sierpnia) otwarte będą przedszkola numer: 5, 6, i 13. Przez ostatnie trzy tygodnie wakacji (od 14 do 31 sierpnia) dyżurować będą placówki numer: 1, 12 i 15.

Rodzice, którzy chcą, aby ich dziecko w okresie wakacji uczęszczało do przedszkola powinni zgłaszać się do wybranych placówek w celu dokonania niezbędnych formalności. Poniżej publikujemy terminarz pracy przedszkoli miejskich.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us