Zamość: Stypendia na nowy rok szkolnych, rozpoczyna się nabór wniosków

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Zamojski magistrat informuje, że 1 września rozpoczyna się nabór wniosków o przyznanie stypendiów szkolnych na rok szkolny 2020/2021. Dokumenty można składać do 15 września.

Warunkiem otrzymania stypendium jest: zamieszkiwanie ucznia na terenie Miasta Zamość, wiek do 24 lat, dochód nie większy niż 528 zł netto na członka rodziny.

Wniosek o przyznanie stypendium składają rodzice ucznia, a w przypadku uczniów pełnoletnich sami uczniowie. Wnioski składane są w szkole, do której uczęszcza uczeń. Wyjątkiem są uczniowie uczęszczający do szkół niepublicznych, słuchacze kolegiów oraz uczniowie zamieszkujący na terenie Zamościa, ale uczęszczający do szkół poza miastem, którzy wnioski składają w Biurze Obsługi Interesanta Urzędu Miasta Zamość.

Ze względu na sytuację epidemiologiczną szkoły opracowały procedury składania wniosków, których należy przestrzegać w trosce o zdrowie swoje jak i osób pracujących w szkołach. Wnioski można również przesłać pocztą na adres szkoły prowadzonej przez Miasto Zamość, do której uczęszcza uczeń.

W przypadku uczniów szkół niepublicznych, wniosek można przesłać pocztą na adres Urzędu Miasta Zamość lub złożyć poprzez platformę ePUAP przy wykorzystaniu profilu zaufanego.

Więcej informacji można uzyskać w Wydziale Oświaty Urzędu Miasta Zamość, tel. 84 6772457, e-mail:Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub na stronie http://www.bip.zamosc.um.gov.pl , gdzie znajduje się wniosek do pobrania.

Dokumenty, które należy złożyć: Wniosek o przyznanie stypendium socjalnego lub zasiłku losowego, Oświadczenie do stypendiów o dochodach, Klauzula informacyjna RODO stypendia.

1 komentarz

  • Ss
    Ss niedziela, 30 sierpień 2020 11:37 Link do komentarza

    Może czas zmienić zdjecie bo jest od lat to samo

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us