UPZ zaprasza na kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Uczelnia Państwowa im. Szymona Szymonowica w Zamościu zaprasza na kurs przygotowujący do matury poprawkowej z matematyki.

Uczelnia proponuje intensywny kurs – 40 godzin (10 dni po 4 godz.). Kurs jest przeznaczony zarówno dla osób, które przystępują do nowej matury, jak i starej. Zajęcia będą odbywały się w dniach 24.08 – 04.09.2020 r. w budynku Instytutu Humanistycznego UPZ, ul. Hrubieszowska 24.

Opłata za kurs wynosi 160 zł, czyli 4 zł za 1 godzinę. Uczestnicy kursu, którzy po zdaniu matury podejmą studia w Uczelni Państwowej w Zamościu, nie będą musieli już wnosić opłaty rekrutacyjnej (85 zł).

Zgłoszenia wraz z potwierdzeniem opłaty lub opłatą gotówkową przyjmowane są od 17 do 21 sierpnia br. w Akademickim Centrum Edukacji UPZ, ul. Hrubieszowska 24, pok. 7 A.

Opłaty za kurs można dokonać bezpośrednio na konto Uczelni nr 90 1240 2005 1111 0010 4300 7595 lub wpłacić gotówkę przy zapisie na kurs.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod nr telefonu 663 188 380 lub pisząc na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..

Uwaga: w przypadku zbyt małej liczby zgłoszeń kurs może nie być uruchomiony.

1 komentarz

  • ciekawy
    ciekawy środa, 12 sierpień 2020 16:33 Link do komentarza

    Czy to nie jest artykuł sponsorowany...?

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us