Reklama
Reklama

"Poznaj instrumenty" - szkoła muzyczna zaprasza na koncert

Plakat, źródło: materiał nadesłany Plakat, źródło: materiał nadesłany

"Poznaj Instrumenty" - to hasło koncertu organizowanego przez Państwową Szkołę Muzyczną I i II st. im. Karola Szymanowskiego w Zamościu. Wydarzenie odbędzie się w najbliższą sobotę (1 kwietnia) w ramach dnia otwartego placówki.


- Na koncercie będzie można zobaczyć i usłyszeć następujące instrumenty: fortepian, skrzypce, altówka, wiolonczela, kontrabas, gitara, flet, fagot, saksofon, trąbka, perkusja, akordeon, róg, puzon, tuba, obój, klarnet, organy. Na koniec koncertu ? niespodzianka - w wykonaniu orkiestry złożonej z nauczycieli szkoły muzycznej usłyszycie państwo muzykę z bardzo znanej bajki - zachęca dyrekcja placówki.

Koncert skierowany do dzieci i ich rodziców rozpocznie się o godz. 10.00 w sali koncertowej szkoły, przy ulicy Kościuszki 5. Wstęp wolny.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us