Nauczycielka z "Siódemki" prowadzi lekcje w TVP

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany

Nauczycielka ze Szkoły Podstawowej nr 7 z Oddziałami Integracyjnymi im. A. Mickiewicza w Zamościu prowadzi telewizyjne lekcje w TVP. Mowa o Aleksandrze Luchowskiej Bartnik, która uczy matematyki.

Nauczycielka prowadzi lekcje w ramach projektu "Szkoła z TVP", który jest wspólną inicjatywą MEN oraz Telewizji Polskiej. Wszystkie wyemitowane na antenie lekcje są również dostępne na vod.tvp.pl oraz na stronie szkolaztvp.

Aleksandra Luchowska-Bartnik ma na swoim koncie zawodowe sukcesy. Jej uczniowie zdobywają tytuły laureatów i finalistów w różnych konkursach. W roku szkolnym 2017/2018 nauczycielka została laureatem konkursu organizowanego przez Ministerstwo Edukacji Narodowej i otrzymała tytuł „Nauczyciela-Innowatora”. Była też koordynatorką programu edukacyjnego „Być jak Ignacy” przeznaczonego dla dzieci ze szkół podstawowych.

6 komentarzy

 • stopKaczkom
  stopKaczkom poniedziałek, 04 maj 2020 14:33 Link do komentarza

  Liczba parzysta to taka, która ma parę...

 • PObiedron
  PObiedron poniedziałek, 04 maj 2020 16:01 Link do komentarza

  Co za [część komentarza została usunięta, apelujemy o kulturalną dyskusję]

 • Sylwia
  Sylwia poniedziałek, 04 maj 2020 17:11 Link do komentarza

  Moim zdaniem takie wulgarne komentarze powinny być od razu kasowane. Pani bardzo fajnie prowadzi zajęcia z matematyki, każdy kto ogląda z dziećmi ten wie.

 • Diana
  Diana poniedziałek, 04 maj 2020 17:40 Link do komentarza

  Dla mnie szkołą z tvp dużo pomogła, bo ja niestety w sklepie muszę pracować, więc dzieci zostają pod opieką babci. Dla niej już ciężko było by uczyć dzieci, więc inicjatywa tv dużo pomaga.

 • wewka
  wewka poniedziałek, 04 maj 2020 20:38 Link do komentarza

  Pani Ola ciekawie tłumaczyła lekcje, nie była taka hm "zawieszona" radziła sobie przed kamerą, nie byłabym taka negatywnie nastawiona jak wy :)

 • heh
  heh wtorek, 05 maj 2020 15:52 Link do komentarza

  dobry nauczyciel to taki, ktory ma swoj zeszyt z notatkami i programem kolejnych lekcji a nie z łapanki po studiach, ktoremu każą codziennie wg innego podrecznika uczyc, pamietam moja pani z fizyki chyba miala taki zeszyt

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us