Logo
Wydrukuj tę stronę

ZSP NR 5 w Zamościu. Publikujemy ofertę placówki [artykuł sponsorowany]

foto: materiał nadesłany foto: materiał nadesłany
Drogi ósmoklasisto! Jeśli kończysz właśnie szkołę podstawową i zastanawiasz się nad wyborem szkoły średniej mamy coś dla ciebie. Zespół Szkół Ponadpodstawowych Nr 5 w Zamościu sprosta twoim wymaganiom.

"Nasze hasło: JEDNA SZKOŁA – WIELE PASJI, bo oferujemy szeroki wachlarz możliwości rozwoju i kierunków, spośród których wybierzesz coś dla siebie. Każda z naszych propozycji zawodu pozwoli Ci zdobyć wiedzę i umiejętności potrzebne do podjęcia wymarzonej pracy lub studiowania na wybranym kierunku." - informuje placówka. 

"Posiadamy bardzo dobrą bazę dydaktyczną i nowoczesne pracownie tematyczne. Zajęcia prowadzą wykwalifikowani nauczyciele, zapewniający wysoki poziom kształcenia, co znajduje wyraz w wynikach egzaminów potwierdzających kwalifikacje zawodowe, wynikach konkursów międzyszkolnych i ogólnopolskich, olimpiad tematycznych czy rywalizacji sportowej. Najlepsi uczniowie za swoją wytężoną pracę otrzymują stypendia Prezesa Rady Ministrów oraz są nagradzani stypendiami naukowymi. Dostęp do szerokiego wachlarza zajęć pozalekcyjnych, wpływa na jakość edukacji i rozwijanie najróżniejszych zainteresowań. Jesteśmy szkołą z 95- letnią tradycją. Od lat kształcimy kolejne pokolenia młodych ludzi, którym edukacja w naszej szkole pozwala na dalszy rozwój, dajemy możliwość zdobywania licznych certyfikatów zawodowych w ramach udziału w szkoleniach i kursach zawodowych." - czytamy w komunikacie.

Zespół w roku szkolnym 2020/2021 przygotował ofertę edukacyjną w następujących klasach:

KLASY LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCEGO: klasa policyjna i klasa wojskowa,

KLASY TECHNIKUM: technik architektury krajobrazu, technik mechanizacja rolnictwa i agrotroniki, technik rolnik, technik weterynarii, technik żywienia i usług gastronomicznych.

Szczegółowe informacje dostępne są pod adresem: http://www.zspnr5.zamosc.roztocze.pl/index.php/kandydat

1.jpg 2.jpg 3 POLICJA I WOJSKO.jpg

4 ARCHITEKTURA.jpg 5 MECHANIZACJA I ROLNIK.jpg 6 WETERYNARIA.jpg

7 ŻYWIENIE.jpg

 


Redakcja serwisu ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść zamieszczonych reklam, ogłoszeń i komentarzy. Zdjęcia i artykuły stanowią własność autora i są chronione prawem autorskim. Redakcja zastrzega sobie prawo do redagowania i skracania nadesłanych tekstów.
Copyright © ezamosc.pl