Reklama
Reklama

Logistycy z Ekonomika po raz kolejny w finale Olimpiady

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

Ciężka praca uczniów z zamojskiego Ekonomika kształcących się w zawodach: technik logistyk i technik spedytor oraz ich nauczycieli znów przynosi efekty. Trzech reprezentantów szkoły: Kacper Silezin, Mateusz Kopciowski oraz Dominik Smolik zostali finalistami IV edycji Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej. Przedsięwzięcie organizuje Wydział Ekonomiczny Uniwersytetu Gdańskiego pod patronatem Ministerstwa Edukacji Narodowej.

Warto zaznaczyć, że Kacper Silezin już po raz kolejny jest finalistą olimpiady logistycznej. W ubiegłym roku razem z Wiktorią Bojar byli jedynymi finalistami olimpiad ze szkół zawodowych w naszym mieście. Kacper był finalistą Ogólnopolskiej Olimpiady Spedycyjno-Logistycznej a Wiktoria Ogólnopolskiej Olimpiady Logistycznej.

Kacper, Mateusz i Dominik walczyli o ten tytuł na początku marca w Rzeszowie. Na etapie regionalnym mieli do rozwiązania zarówno zadania teoretyczne, jak i praktyczne, z zakresu szeroko rozumianej logistyki i spedycji. Zadania były trudne i wymagające ogromnej wiedzy, ale dzięki wsparciu nauczycieli logistyki i spedycji z zamojskiego Ekonomika: Anety Kuźmy, Piotra Czechońskiego, Krzysztofa Sieka i Zenona Ważnego, osiągnęli sukces i znaleźli się w gronie 72 najlepszych uczniów z całej Polski, uczących się w tych zawodach.

Uczniowie dzięki uzyskaniu tytułu finalisty olimpiady organizowanej pod patronatem MEN są zwolnieni z części pisemnej egzaminów zawodowych.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us