Reklama
Reklama

Stawką indeksy AGH-u

foto: archiwum, materiał poglądowy foto: archiwum, materiał poglądowy

W najbliższy weekend do Zamościa przyjedzie blisko 300 młodych, zdolnych ludzi -uczniów szkół średnich z całej Lubelszczyzny, aby wziąć udział w II etapie XIII Ogólnopolskiej Olimpiady o Diamentowy Indeks Akademii Górniczo-Hutniczej. Uczniowie będą mogli wykazać się wiedzą z matematyki, fizyki, chemii czy geografii. Ci, którzy najlepiej poradzą sobie z zadaniami zostaną zakwalifikowani do finału. Pod koniec marca okaże się kto zapewni sobie indeks jeszcze przed maturą.

Uczestników Olimpiady i ich opiekunów gościć będzie I Liceum Ogólnokształcące w Zamościu, które na mocy porozumienia z władzami uczelni, od lat jest siedzibą Komitetu Okręgowego. Jest to wyraz uznania dla osiągnięć uczniów i nauczycieli tej szkoły w dotychczasowych edycjach Olimpiady. W tym roku reprezentacja szkoły w II etapie również jest imponująca, liczy 52 osoby, czyli ponad jedną szóstą wszystkich uczestników.

Skomentuj

- Treść komentarza powinna być związana z tematem artykułu.
- Komentarze naruszające netykietę będą usuwane.
- Portal ezamosc.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.
- Użytkownik publikując komentarze reprezentuje własne poglądy i opinie, biorąc pełną odpowiedzialność karną i cywilną za publikowane treści.
- Pola wymagane są oznaczone *
- Twój adres email nie będzie opublikowany
- Korzystając z opcji 'komentarz', akceptujesz zasady regulaminu i politykę prywatności.
- Aby dodać komentarz, musisz zaznaczyć pole "Nie jestem robotem", tym samym potwierdzasz, że akceptujesz zasady regulaminu

Powrót na górę

Sekcje

Polecamy

ezamosc.pl

Reklama

Narzędzia

Follow Us